I have several people asking me about making up some Nucs. I have a few queens coming I orders back in January to replace loses. I told them I probably wouldn't have any for sale, at least until later. Got to thinking though, since this an area I want to get into eventually, maybe I should put a few out there.
Since sugar equals bees, and I have made several on fifty cents a pound sugar, whats the going rate for sugar besides buying at the local grocer in your area?